ROSSMANN

ROSSMANN

Smyslem existence drogerie parfumerie ROSSMANN je vytvářet prostor pro zážitky a překonávat očekávání v nakupování, ve službách, v nabízených produktech, v zajímavých cenách a vždy nabízet něco navíc. Budují stabilní a prosperující společnost, která chce být nejlepší drogérií pro své zákazníky, férovým zaměstnavatelem pro své pracovníky, ochráncem svého okolí a solidním partnerem.

Společnost ROSSMANN, založena v Německu v roce 1972 obchodníkem Dirkem Roβmannem, je významným hráčem na trhu s drogistickým zbožím. Dnes je druhým největším německým drogistickým řetězcem, působícím v šesti evropských zemích: Německu, Polsku, Maďarsku, Česku, Turecku a Albánii. Společnost vstoupila na český trh v roce 1994, kdy byla v Českých Budějovicích otevřena první prodejna. V současné době jich provozuje 120 po celé České republice a zaměstnává téměř 700 pracovníků.

V roce 2009 jsme patnáctileté výročí našeho působení na českém trhu oslavili prvním ročníkem charitativního projektu 5 000 000 Kč pro dětský úsměv a během pěti úspěšných ročníků se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 30 miliónů korun na pomoc dětem. Považujeme za naši osobní i firemní povinnost podělit se o náš úspěch se všemi, kteří nám za uplynulých 20 let umožnili růst a rozvíjet se. Věříme, že našimi aktivitami a dobrými skutky, které jsme vykonaly a ještě vykonáme, můžeme pomoci posouvat společnost k lepší budoucnosti, obohacovat ty, kteří dávají a zároveň se stát inspirací pro ostatní spoluobčany a organizace.

Podpora čtyřletého Michálka

Charitky – dát, přijmout, vrátit

Společnost ROSSMANN opět využívá Charitky

Pomoc pro Viktorii a Dana

Předání symbolického šeku pro Viktorii a Dana

ROSSMANN využil Charitky třemi způsoby

Nadace Naše dítě

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt