Charitky v novém obalu dávají práci zdravotně postiženým

Charitky v novém obalu dávají práci zdravotně postiženým

Charitky v září představily nový obal. Originální, teleskopicky výsuvná krabička s nekonečným reklamním prostorem podporuje lokální sociální i obchodní ekonomiku. Významnou novinkou v rámci uvedení je zapojení zdravotně postižených občanů do ruční výroby.

Charitky lze nově uplatnit v tzv. režimu náhradního plnění (tj. možná forma náhrady zajištění povinného podílu zaměstnávání osob se zdravotním postižením požadovaným zákony ČR (4 % z celkového počtu zaměstnanců). Charitky tak ukazují, že i skupina zdravotně postižených osob může být přínosem pro další generace - pro děti, které díky Charitkám získávají finanční prostředky na podporu svého rozvoje.

Díky efektivnější výrobě je příspěvek předávaný dětem zvýšen z původních 10 % na 12 % ceny propagačního předmětu. Finanční prostředky získané formou této společensky odpovědné reklamy předávají Charitky® dále přímo a převážně konkrétním dětem prostřednictvím ověřených neziskových organizací.

Obal je specifický pouze pro Charitky® - Princip teleskopického vysouvání a blistr ve tvaru charitkovského srdce nikde jinde nenajdete.

Vlastní patent - Díky výhradnímu vlastnickému právu se neplatí žádné licenční poplatky ani nevznikají jiné náklady.

Větší variabilita náplně při zachování ceny - Minidražé je možné vyskládat do srdce v pěti různých barevných odstínech či v mixu dle požadavku klienta, a to bez navýšení ceny.

A co více? Teleskopicky výsuvné šuplíčky i náplň minidražé jsou kompletně vyráběny v České republice.

Charitky tímto novým produktem ještě intenzivněji dokazují, že i business může mít sociální rozměr.

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt