Lékárenský velkoobchod Phoenix sdílí poselství Charitek

Lékárenský velkoobchod Phoenix sdílí poselství Charitek

Mezi společnosti podporující projekt Charitek se přidal jeden z nejvýznamnějších farmaceutických velkoobchodů v ČR. Akciová společnost PHOENIX lékárenský velkoobchod vznikla v roce 1992 jako 100% dceřiná společnost významného evropského farmaceutického koncernu PHOENIX group. Za více než 20 let své existence vybudovala v ČR silnou základnu šesti obchodních center sjednocených do dvou regionů se sídlem v Praze a Brně.

Hlavní činností společnosti PHOENIX je profesionální zásobování lékáren, nemocnic a ostatních zákazníku léčivými přípravky, zdravotnickým materiálem, dietetickými přípravky včetně potravin vhodných pro bezlepkovou dietu a ostatním sortimentem převážně zdravotnického charakteru. V současnosti PHOENIX disponuje nejrozsáhlejším portfoliem čítajícím více než 25 000 přípravků, které se neustále rozšiřuje.

Společnost dále poskytuje logistické služby a skladový servis pro významné farmaceutické firmy, farmaceutický informační servis pro lékárny. PHOENIX LV, a.s. je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 27001 a všech potřebných licencí k provozování své činnosti, je také dlouholetým členem asociace velkodistributorů léčiv AVEL.

Díky neustále se zvyšující kvalitě služeb společnosti PHOENIX, moderní logistice a možnosti dodávek i vícekrát denně se všichni pacienti mohou spolehnout na to, že své léky obdrží včas.

PHOENIX lékárenský velkoobchod

CZ / EN
Úvodní stránka
Aktuální zajímavosti
Příběhy šťastných dětí
Co jsou Charitky?
Ruční výroba zdravotně postiženými
Pomáhají rozvoji dětí
Předávají dále...
Charitky jsou podporovány
Kontakt